Bir Yıldız Doğuyor – A Star Is Born Türkçe Dublaj izle Bir Yıldız Doğuyor – A Star Is Born Türkçe Dublaj izle

( HD Kalite ) YADISK UPLAYER FEMBED

×Dikkat! Film açılmıyor ya da takılıyorsa üst bölümdeki diğer alternatif YADISK , VIDMOLY , PLUS, UPLAYER , FEMBED , FILESFM kaynaklarından izleyebilirsiniz.


Sefer Tası 2013 Türkçe Dublaj izle
Benim Adım Khan Türkçe Dublaj izle
3 / 2
FILM BILGILERI 4 ay önce eklendi
Bir Yıldız Doğuyor – A Star Is Born Türkçe Dublaj izle

Bir Yıldız Doğuyor 2018 izle tekfullfilmizle3.com olarak iyi seyirler diler, A Star Is Born filmi hakkındaki yorumlarınızı bekliyoruz. Bir Yıldız Doğuyor, kabiliyetli fakat bilinmeyen Ally’yi (Lady Gaga) keşfetmesinin ardından düşüşe geçen bir country müzik yıldızı Jackson Maine’i (Bradley Cooper) konu almaktadır. Jackson Maine, meslek hayatında düşüş göstermekte olan bir müzisyendir. Hemen hemen keşfedilmemiş genç bir yetenek olan Ally ile tanışacak ve ikili birbirlerinden hemen etkileneceklerdir. İkili ihtiraslı bir aşk yaşamaya başlayacak ve Ally’nin kabiliyetinin farkedilmesi için çalışan Jackson Maine onu sahnenin büyülü dünyası ile tanıştıracaktır. Jackson Maine, Ally’yi şöhrete kavuşturmasının ardından Ally artık ünlü bir müzisyen haline gelmiştir. Jackson Maine, Ally’nin kariyerinin hızlı bir şekilde kendisininkini gölgede bıraktığının farkına varacaktır. Yitirdiği gösterişini geri kazanabilmeye çalışan Jackson Maine bu süre zarfında içsel şeytanları ile de yüzleşmek zorunda kalacaktır. İkilinin meslek hayatlarındaki ayrım büyüdükçe, ilişkileri de hasar alacaktır.

Tür: Dram Filmleri, Müzikal Filmler, Romantik Filmler

Yapım: 2018 - ABD

IMDB Puanı: 7.6

Yönetmen: Bradley Cooper

Oyuncular: Lady Gaga , Bradley Cooper , Sam Elliott , Greg Grunberg , Andrew Dice Clay , Rafi Gavron , Anthony Ramos , Dave Chappelle

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?