Atmaca – Birdman Türkçe Dublaj izle Atmaca – Birdman Türkçe Dublaj izle

( HD Kalite ) YADISK FILESFM UPLAYER

×Dikkat! Film açılmıyor ya da takılıyorsa üst bölümdeki diğer alternatif YADISK , VIDMOLY , PLUS, UPLAYER , FEMBED , FILESFM kaynaklarından izleyebilirsiniz.


Kara Düzen 2015 Türkçe Dublaj izle
Efsane Sürücü 2019 Türkçe Dublaj izle
0 / 0
FILM BILGILERI 4 ay önce eklendi
Atmaca – Birdman Türkçe Dublaj izle

Atmaca veya (Cahilliğin Umulmayan Erdemi) 2014 izle tekfullfilmizle3.com olarak iyi seyirler diler, Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance) filmi hakkındaki yorumlarınızı bekliyoruz. Bir zamanın Birdman isimli süper kahraman filmleri serisi ile tanınan oyuncu Riggan (Michael Keaton), Broadway’de kendi yönettiği ve başrolünde olduğu bir oyunun son hazırlıklarını gerçekleştirmektedir. Fakat denemeler sırasında oyunculardan birisi umulmadık bir şeklide yaralanacak ve yerinin acil olarak doldurulması gerekecektir. Lesley (Naomi Watts) ve onun en yakın arkadaşı olan Jake’in (Zach Galifianakis) önerisi ile eskide gözde bir yıldız olan Mike Shiner (Edward Norton) ile anlaşılacaktır. Riggan sahneye çıkma hazırlıkları yaparken en başta Mike Shiner ardından ise oyuncu olan kız arkadaşı Laura (Andrea Riseborough), kişisel asistanlığını yürütmekte olan kızı Sam (Emma Stone) ve mükemmeliyetçi eski eşi Sylvia (Amy Ryan) baş etmek zorunda kalacaktır. Riggan kendisine yeniden itibar kazandırmasını beklediği bu oyunu, beklentilerin tersine olumlu tepkiler kazanması için elinden geleni yapmaya çalışacaktır.

Tür: Dram Filmleri, Komedi Filmleri

Yapım: 2014 - ABD

IMDB Puanı: 7.7

Yönetmen: Alejandro G. Iñárritu

Oyuncular: Michael Keaton , Zach Galifianakis , Edward Norton , Andrea Riseborough , Emma Stone , Kenny Chin , Jamahl Garrison-Lowe , Naomi Watts

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?